strona główna

Polski
Zapraszamy
ACCATA EVENTS PARTNER
Odkryj
ACCATA EVENTS PARTNER

ACCATA Events Partner zapewnia kompleksową usługę. Każdorazowo nasi specjaliści do spraw organizacji imprez przygotują nietuzinkowy program wydarzenia, zadbają o aranżację wnętrz i wspomogą fachową poradą. Gwarancją udanego eventu jest profesjonalna obsługa i wyśmienite menu dostosowane do charakteru imprezy, pory roku i gustu. Zadbamy o to i o każdy inny szczegół. Kiedy my działamy, Państwo możecie bawić się razem z Gośćmi.

 

WIĘCEJ
 
 
 
 

 

Zobacz naszą ofertę
Usługi
CATERINGOWE

Połączenie wysokiej jakości produktów, kunsztu kucharzy i pasji - tak tworzymy nasze dania. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi propozycjami menu lunchowego, kolacyjnego czy oferty piknikowej. Jednocześnie przypominamy, że nasi specjaliści każdorazowo podchodzą indywidualnie do potrzeb naszych gości i tworzą spersonalizowane oferty.

 

WIĘCEJ O CATERINGU

 

Sprawdź
AKTUALNOŚCI

Codziennie pracujemy nad podniesieniem jakości naszych usług, szkolimy się, tworzymy nowe scenariusze i motywujemy się do lepszej pracy. Nieustannie realizujemy nowe projekty, podejmujemy zróżnicowane zlecenia i obsługujemy wiele ciekawych imprez. Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook-u oraz koniecznie zobacz nasze realizacje!

 

NASZE REALIZACJE

 

 

Chcesz zobaczyć więcej? Odwiedź nas!

 

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA
 
 
Sprawdź
O NAS

ACCATA Events Partner stanowi część ACCATA Group działającej na polskim rynku od 1990 roku. Do grupy ACCATA należą również: Klub ARCO, Restauracja Włoska NAVONA, OSADA Grill&Bar i ACCATA Catering. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić zarówno zróżnicowane lokale, rozrywki jak i kompleksowe rozwiązania oraz wsparcie dla klienta na każdym etapie realizacji wydarzenia. Chcesz poznać całą naszą historię? Dowiedzieć się kto z nami pracował? A może sprawdzić nasze referencje?

 

WIĘCEJ

 

Odkryj
NASZE OBIEKTY

ACCATA Events Partner to jedna z marek ACCATA Group. Jesteśmy właścicielem Klubu ARCO, biesiadnej OSADY oraz eleganckiej Restauracji Włoskiej NAVONA, co daje nam dodatkowo, jako firmie eventowej pełne zaplecze do realizacji powierzonych zadań. Dla naszych Klientów organizujemy eventy w naszych obiektach lub innych na terenie zarówno Warszawy jak i całej Polski.

 

WIĘCEJ O NASZYCH OBIEKTACH