OSADA GRILL&BAR

Polski
Odkryj
OSADA GRILL&BAR
Pełne możliwości
OGRODY

Osada Grill&Bar posiada dwa ogrody. Pierwszy zlokalizowany od frontu (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19), szeroki około 30 m i o łącznej powierzchni 650 m². Ogród posiada oczko wodne, mostek oraz plac zabaw dla dzieci. Tylni ogród ma osobne wejście zlokalizowane od strony Klubu ARCO, dzięki czemu przestrzeń 850 m² może być wynajęta na wyłączność. Otwarta przestrzeń umożliwia łatwą aranżację pod różnego rodzaju wydarzenia, a dodatkową zaletą jest bezpośrednie połączenie z parkingiem. Oba ogrody są połączone z namiotem, gdzie znajduje się scena, bar, kuchnia grillowa oraz miejsca siedzące dla nawet 300 osób.

 

ZOBACZ RZUT OSADA GRILL&BAR
Biesiadny
NAMIOT

Firmowa impreza, piknik, grill party, szkolenie, event dla dzieci lub świąteczna integracja? OSADA Grill&Bar to idealne miejsce na organizację każdego eventu. Oddajemy do dyspozycji Gości całoroczny namiot membranowy o łącznej powierzchni 570 m². Drewniane ławy, grill i wielka scena dopełniają to miejsce tworząc unikatową i klimatyczną przestrzeń przyjazną eventom. Miłośnicy biesiadnych klimatów i kuchni polskiej znajdą tu swoją przystań. 

 

ZOBACZ FOLDER OSADA GRILL&BAR
Strefa
DLA DZIECI

Osada Grill&Bar to miejsce idealne dla dzieci. Plac zabaw i duża przestrzeń ogrodu tylniego, gdzie już niejednokrotnie organizowaliśmy atrakcje dla maluchów, zapewnia świetną bazę do pikników rodzinnych. Wielkie dmuchane zamki i zjeżdżalnie doskonale sprawdzają się na powierzchni parkingu przyległego do lokalu. A słodkie specjały, kuchnia amerykańska  i grillowane dania dopełniają całości udanego spotkania.

Miejsce na
KONFERENCJE

Osada Grill&Bar, to idealne miejsce do organizacji eventu. Namiot pomieści nawet 300 osób, posiada dużą scenę (6x8 m) oraz zaplecze techniczne, oświetlenie i podstawowe nagłośnienie. Dodatkowym atutem jest parking zlokalizowany wzdłuż południowo-wschodniej granicy Osada Grill&Bar. Umożliwia to rozłożenie dodatkowych atrakcji na jego terenie, jak i zwiększenie przestrzeni eventu. Zapraszamy także do skorzystania z możliwości rozszerzenia imprezy o atrakcje w Klubie ARCO.

Czas ne
EVENTY

Niemal nieograniczone możliwości aranżacji, jakie stwarza główna część namiotu, sprawiają, że chętnie organizowane są tutaj zarówno jubileusze, imprezy integracyjne, jak i wydarzenia medialne. Co roku latem odbywają się koncerty, oglądamy mecze na wielkim ekranie, gościmy stenduperów i występy grup tanecznych. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez firmowych i rodzinnych.

Osada Grill&Bar to namiot membranowy oraz dwa magiczne ogrody. Całość tworzy miejsce idealne pod eventy i wydarzenia kulturalne. Sprzyja także spotkaniom i chwilii ucieczki od pędu miejskiego życia.

***

Magiczne miejsce w środku Warszawy... 

 
PRZEJDŹ NA STRONĘ OSADA GRILL&BAR