Referencje

W celu potwierdzenia jakości oferowanych przez na usług prezentujemy wybrane opinie Klientów.


„…Podczas realizacji dorocznego bankietu dla ponad 500 gości, na uznanie zasługuje zarówno obsługa cateringowa jak i logistyczna całego przedsięwzięcia, program artystyczny był doskonałym uzupełnieniem całości. Państwa zaangażowanie i pełne profesjonalizmu podejście do przygotowania naszej imprezy, skutkowały niezapomnianymi wrażeniami i samymi pozytywnymi opiniami uzyskanymi od naszych kontrahentów, współpracowników i partnerów”

Polska Izba Paliw Płynnych


„… zarówno na etapie negocjacji , jak również podczas uroczystości wykazali się profesjonalizmem, znajomością omawianych zagadnień i doskonałą organizacja pracy…”

PGE Dystrybucja S.A.


„… Jestem niezmiernie rad, ze w gościnnych progach Państwa klubu, w gronie osób znanych i przez dzieci lubianych mogliśmy przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa nad wodą czy w górach…”

Rzeczpospolita Polska, Rzecznik Praw Dziecka


„…Biorąc pod uwagę naszą wcześniejszą udaną współpracę postanowiliśmy i tym razem skorzystać z usług doświadczonego i wypróbowanego partnera przy organizacji spotkania firmowego (…) z pewnością możemy polecić firmę ACCATA, która mając wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej jest kontrahentem rzetelnym, godnym zaufania oraz otwartym na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta”

Oracle Polska Sp z o.o.


„… Nasze uznanie budzą nie tylko znakomite zdolności logistyczno- organizacyjne, ale także umiejętność dostosowania się do trudnych sytuacji oraz duża elastyczność w działaniu…”

KOPEX S.A.


„… Na każdym etapie organizacji imprezy spotkaliśmy się z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy ACCATA. Na szczególne podkreślenie zasługuje ich indywidualne podejście, troska o Klienta i dbałość o najdrobniejsze szczegóły…”

PROIDEA Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej

 


„… Jesteśmy zadowoleni z poziomu świadczonych usług gastronomicznych, bogatego menu, profesjonalnej obsługi, wysokiego standardu, a przede wszystkim ze znakomitej atmosfery, która pozwala Nam na pozytywną ocenę świadczonych przez ACCATA Sp. z o.o. usług…”.

 PZU S.A.


„… Przedstawiciele firmy ACCATA zawsze dokładali starań, aby  dopasować organizację imprezy do wymagań naszej firmy, a kiedy było to wskazane sugerowali najkorzystniejsze rozwiązania. Usługi były zgodne z wcześniejszymi ustaleniami…”

Lionbridge Poland Sp. z o.o.


„… z przyjemnością polecamy współpracę z firmą ACCATA Sp z o.o. wszystkim firmom i instytucjom szukającym solidnego partnera do organizacji spotkań, szkoleń i konferencji…”

GO SPORT Polska Sp. z o.o.


„… Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenie wynikające z owocnej współpracy należy sadzić, iż ACCATA Sp z o.o. dokłada wszelkich możliwych starań, aby Klienci korzystający z jej usług byli zawsze usatysfakcjonowani…”

Międzynarodowe Targi Poznańskie


„… Konstruktywny i bezproblemowy przebieg współpracy pozwala polecić firmę ACCATA Sp z o.o. jako partnera godnego zaufania, kompetentnego, solidnego oraz prezentującego doskonałe przygotowanie do realizacji zarówno w Polsce jak i za granicą…”

EXPO STYL Usługi Projektowe i Wystawiennicze


„… Kompetentna, wykwalifikowana, otwarta na życzenia Klienta obsługa, dogodna lokalizacja, komfortowa atmosfera, znakomite menu gwarantowały zawsze najwyższy poziom świadczonych usług…”

AVIVA Sp. z o.o.


 

W trosce o zachowanie ochrony danych osobowych naszych Klientów, oryginały listów referencyjnych udostępniamy na życzenie.

 

 

 

 

Nasze Marki

Klub Arco | Bowling w Warszawie Accata Catering | Catering w Warszawie Restauracja Navona | Restauracja włoska w Warszawie Accata Events | Organizacja eventów Osada | Gril, restauracja, ogród